O NÁS

NEJVYŠŠÍ KVALITA NA SVĚTĚ

Howies Hockey Tape na svÄtÄ nejvyšší kvalita

Nejvyšší kvalita na světě. Tato čtyři slova jsou základem Howies, na kterém byl postaven, a dnes zůstává stejný. Od začátku jsme měli na mysli jeden jednoduchý cíl - vyrobit produkty nejvyšší kvality za nejlepší možnou cenu pro naše uživatele - to vše při poskytování bezkonkurenčního zákaznického servisu. Howies nabízí pouze produkty, které splňují všechny naše - a vaše - požadavky na kvalitu, trvanlivost a snadné použití. Ve společnosti Howies se snažíme udržovat náš standard kvality ve třech různých kategoriích: materiály, výkon a Howies experience.

Vysoce kvalitní materiál pro hokejové pásky

MATERIÁL

Howies v našich produktech používá pouze ty nejkvalitnější ingredience. Od lepidla v naší pásce až po vlákno v našich tkaničkách. Zajišťujeme, aby naše výrobky byly vyráběny pouze z nejlepších dostupných materiálů.
 
Hokejový výkonový pásek
 

VÝKON

Na konci dne je výkon určujícím faktorem, podle kterého posuzujeme naše výrobky. Všechny naše produkty byly podrobeny přísným testům, aby bylo zajištěno, že splňují vaše výkonnostní standardy. Provedli jsme nadměrný výzkum toho, co mají hokejisté rádi, co nenávidí, a vše mezi tím. Výsledkem jsou hokejové doplňky s výkonem, na který se můžete spolehnout.
 
Howies Hockey Tape
 

ZKUŠENOSTI 

Naše společnost byla postavena na dvou základních principech - kvalitních produktech a kvalitních zkušenostech. Posádka Howies má na mysli jeden cíl - zajistit, abyste byli 100% spokojeni. Howies zážitek nekončí jen skvělým servisem. Howies je společnost postavená hokejisty. Rozumíme hokejové kultuře, jsme na ni hrdí a snažíme se ji přijmout. 
 
Howies Black Hockey Tape
 

DRŽTE SE TOHO NEJLEPŠÍHO

Howies hokejová páska je nejkvalitnější páska na trhu, období. Naše páska se může pochlubit 68 prameny na palec a má absolutně nejtěsnější vazbu a nejvyšší počet vláken. Více vláken znamená více pásky a více pásky znamená větší pokrytí vaší hole - současně poskytuje ochranu čepele a vynikající kontrolu nad pukem. Naše vysoce odolná tkanina je navržena podle našich specifik - její jedinečná směs z bavlny je odvádění vlhkosti a zajišťuje maximální životnost. Naše agresivní lepidlo je nejsilnější na trhu - je důsledně a rovnoměrně vtlačováno do zrn samotné pásky a výsledkem je produkt s maximální přilnavostí. Konečným produktem je páska, kterou jsme hrdí na to, že je nejvyšší kvalita na světě. 
 
Hokejové krajky
 

ROZMAZLIT SVÉ BRUSLE

Howies tkaničky jsou standardem kvality. Všechny naše tkaničky používají směs vysokopevnostních vláken, která zajišťují nejvyšší možný výkon a trvanlivost. Náš lisovaný proces vyklápění dělají zlomené a roztřepené tipy minulostí. Howies voskované tkaničky jsou dvakrát namočeny v naší speciální voskové směsi, což zajišťuje konzistentní aplikaci vosku bez rizika odlupování. Zaručují neklouzavost a poskytují požadovaný pohodlný střih. 
 
 

DOPŘEJTE SVÉMU PÁSKU

Howies je hlavně o kvalitě a náš vosk se neliší. Vyrobeno z naší patentované směsi mikrokrystalů, parafinů a dalších speciálních přísad, poskytuje náš vosk vynikající kontrolu puku. Naše receptura pomáhá předcházet nepříjemnému ledu a sněhu a chrání tak vaši páskovou práci i čepel proti prvkům. Howies vosk je dokonalá konzistence - ne příliš drsná, ani příliš mastná - pro vynikající a hladkou aplikaci. Náš vosk je uložen ve žluté plechovce, poskytuje ochranu vašeho vosku a zmírňuje jakékoli starosti s lepkavostí hokejového vybavení. Injektovaná naší slavnou vůní jahodového kiwi voní tak dobře, že ji budete chtít jíst (nejíst!). Nejlepší receptura, hladká aplikace, bezkonkurenční kontrola puku - to je to, co dělá Howies vosk nejvyšší světovou kvalitou.
 
Howies Hockey Tape Ironclad Garantováno
HOWIES ZÁRUKA
Výrobky nejvyšší kvality na světě, nejvyšší kvalita služeb na světě - to je naše ironická záruka. Pokud z nějakého důvodu nejste spokojeni s naší hokejovou páskou, tkaničkami nebo jakýmkoli jiným produktem Howies, dejte nám vědět a my to napravíme. 
 
 
 
 
 
 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.