VELKOOBCHODNÍ PRODEJ

Pro Shop a maloobchodní prodej

 

HOWIES SLIB

Zavazujeme se poskytovat vašemu podnikání vynikající pásky a hokejové doplňky za nízkou cenu. Ať už máte řetězec obchodů v Praze nebo brusírnu bruslí v Kroměříži. Howies produkty překonají vaše očekávání. Vaše zkušenost s Howies je nepřekonatelná.

 

Howies Pro Shop Pricing Guide Hromadná sleva

 

CO MOHU OČEKÁVAT?

Jako prodejce bude váš obchod naplněn produkty nejvyšší kvality na světě. Počínaje páskami, tkaničkami, vosky a základních náčiní až po velké položky, jako jsou střelecké podložky, oblečení a chrániče bruslí. Jako bonus navíc s námi sdílejte vaší objednávku na stránce Instagramu a my ukážeme ty nejlepší obchody, které jsou nejvíc vybaveny Howies!

 

JAK MOHU ZAČÍT?

Poskytneme Vám cenovou nabídku. Pokud máte zájem, klikněte na tlačítko zaregistrovat se. Při registraci zvolte možnost "Velkoobchodní odběratel". Vypište všechny potřebné informace a čekejte na schválení od nás. Běžně to trvá 1-3 pracovní dny. Všechno je jen o domluvě mezi námi. Pevně věříme, že budete ti praví. 

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na email info@howieshockeytape.cz, telefonicky na +420 608 988 676 nebo rovnou přes formulář.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.